Soutěže požárního sportu

Vítáme Vás na stránkách sboru dobrovolných hasičů z Libštátu. Budeme se Vás zde snažit informovat o činnosti naší jednotky JPO III, o našich zasazích proti ohni, vodě, a dalších aktivitách našeho sboru. Dále zde najdete výsledky našeho snažení v požárním sportu, zvlášť v jeho královské disciplíně požárním útoku. Sbor také zastává významnou úlohu v oblasti společenského a kulturního života obce. Doufáme, že se Vám naše stránky budou líbit a přejeme Vám příjemné čtení.

Pokud si přejete být pravidelně informován o požárních zasazích a novinkách z dění našeho sboru, využijte možnosti registrace Vašeho E-mailu do naší služby "Novinky E-mailem".

Více informací o našem sboru naleznete zejména v sekci kontakty, historie nebo naše technika.

124_nastrik-tercu.jpg
123_hasicsky-utok.jpg